• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Traveller

  Nautige reisimist uue, luksusliku ja avara PEUGEOT Traveller mahtuniversaaliga. Uuenduslik disain, Euro 6 BlueHDI mootorid, elegants ja maksimaalne mugavus töötavad üheskoos, et tagada rahulik ja mugav sõit.

  • KAASAEGNE JA LUKSUSLIK

   KAASAEGNE JA LUKSUSLIK

   Nautige reisimist uue, luksusliku ja avara PEUGEOT Traveller mahtuniversaaliga. Kaasaegne ja elegantne siluett pakub ruumikat ja luksuslikku sisemust, kus kõik on loodud teie mugavust silmas pidades. See mugav ja lõbus mahtuniversaal teab, kuidas eristuda teistest. Oma uue vertikaalse iluvõre, LED valgustuse ja ksenoon-esituledega kiirgab PEUGEOT Travelleri enesekindel disain jõudu ja elegantsi. Muuda oma teekond lihtsamaks, juhtides uusima põlvkonna 3D navigatsiooniseadet häälkäskluste abil. Lisaks on valikus PEUGEOT Connect teenused ja TomTom Traffic reaalajas liiklusteave.

  • KOHANDATAV JA PAINDLIK

   KOHANDATAV JA PAINDLIK

   Suure lisavarustuse valikuga ja 5 kuni 9 istekohaga PEUGEOT Traveller on kasutajasõbralik ja kohandub kõikide teie vajadustega. Ruumikust saab maksimaalselt ära kasutada tänu uuenduslikele siinidel ette-taha liikuvatele istmetele. Traveller mahutab kogu teie pagasi. Klappige kokku kolmas istmerida, et kasutada 1350-liitrist pakiruumi. Kui eemaldate kolmanda istmerea, suureneb pakiruum 1978 liitrini ja eemaldades ka teise istmerea, saate 3397-liitrise pakiruumi. Klappides kokku ka parempoolse esiistme, saate PEUGEOT Travelleriga transportida kuni 3,5m pikkuseid esemeid.

  • UUS TASE MAHTUNIVERSAALIDE TURUL

   UUS TASE MAHTUNIVERSAALIDE TURUL

   PEUGEOT Travelleri veermik kasutab Peugeot moodsat ja efektiivset modulaarset platvormi EMP2, mis tagab reisijate lõõgastava ja mugava sõidukogemuse. Koormustundlikud amortisaatorid tagavad maksimaalse sõidumugavuse isegi täiskoormas autoga. BlueHDi 95 kuni 180 hp mootorid ja uus EAT6-automaatkäigukast annavad väga meeldiva sõidukogemuse koos madalaima kütusekulu ja heitmetasemega oma turusegmendis.

  Tee lähemalt tutvust

  Laoautod

  VÄÄRT LISAVARUSTUS

  Tee oma elu mugavamaks lisavarustusega

  Tuulesuunajad esiustele

  54 €

  Lisa ostukorvi
  Tuulesuunajad esiustele

  Tuulesuunajad esiustele

  54 €

  Eemaldatav haakekonks

  389 €

  Lisa ostukorvi
  Eemaldatav haakekonks

  Eemaldatav haakekonks

  389 €

  Haakekonks

  269 €

  Lisa ostukorvi
  Haakekonks

  Haakekonks

  269 €

  Haakeseadme juhtmesari 13pin

  262 €

  Lisa ostukorvi
  Haakeseadme juhtmesari 13pin

  Haakeseadme juhtmesari 13pin

  262 €

  Vaata kõiki pakkumisi

  Jalus