UUS, VASTUPIDAV JA VEENVA DISAINIGA

Juba enam kui 20 aastat tarbesõidukite klassis karastunud PEUGEOT Partner avab teile uue põlvkonna mudeli, mille juures kaasaegsete sõiduautodega võrdväärsed mugavused ja sõiduomadused.

 • PEUGEOT PARTNER BUSINESS

  PEUGEOT PARTNER BUSINESS

  Teie jaoks, kes te veedate tundide kaupa roolis ja teil tuleb läbida lõpmatul hulgal kilomeetreid, oleme loonud mudeliversiooni BUSINESS. Hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahutavusega 113 liitrit salongis kõikide teie tööks vajalike esemete paigutamiseks i. Uue PEUGEOT Partneriga ei tule teil teha järeleandmisi oma turvalisuse osas sellepärast, et sõidate tarbesõidukiga. Teil juba täna abiks viimase põlvkonna ADAS.

 • PEUGEOT PARTNER GRIP

  PEUGEOT PARTNER GRIP

  Neile, kelle teed ei kulge üksnes maanteel. Vastupidavus, töökindlus ja maastikusuutlikkus. Teie jaoks, kellel teil tuleb igapäevaselt keeratama kõrvale asfaltteelt, oleme loonud mudeliversiooni GRIP.

 • PEUGEOT PARTNER TEAM

  PEUGEOT PARTNER TEAM

  Uut pika kabiiniga PEUGEOT PARTNER TEAM iseloomustab: Moduleeritavus, mis võimaldab kuni 5 inimese vedamise ja laadimisruumi pikkuse või mahutavuse suurendamise ilma, et sellega kaasneks sõiduki ümberregistreerimise vajadus teise kategooriasse, Pika kabiiniga mudel on juba tehasest varustatud võrestikust vaheseinaga reisijate eraldamiseks veetavast koormast teie endi ja reisijate turvalisuse tagamiseks

Tee lähemalt tutvust

Värv:

Jalus