• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Uus Partner kaubik

  UUS, VASTUPIDAV JA VEENVA DISAINIGA

  Juba enam kui 20 aastat tarbesõidukite klassis karastunud PEUGEOT Partner avab teile uue põlvkonna mudeli, mille juures kaasaegsete sõiduautodega võrdväärsed mugavused ja sõiduomadused.

  • PEUGEOT PARTNER BUSINESS

   PEUGEOT PARTNER BUSINESS

   Teie jaoks, kes te veedate tundide kaupa roolis ja teil tuleb läbida lõpmatul hulgal kilomeetreid, oleme loonud mudeliversiooni BUSINESS. Hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahutavusega 113 liitrit salongis kõikide teie tööks vajalike esemete paigutamiseks i. Uue PEUGEOT Partneriga ei tule teil teha järeleandmisi oma turvalisuse osas sellepärast, et sõidate tarbesõidukiga. Teil juba täna abiks viimase põlvkonna ADAS.

  • PEUGEOT PARTNER GRIP

   PEUGEOT PARTNER GRIP

   Neile, kelle teed ei kulge üksnes maanteel. Vastupidavus, töökindlus ja maastikusuutlikkus. Teie jaoks, kellel teil tuleb igapäevaselt keeratama kõrvale asfaltteelt, oleme loonud mudeliversiooni GRIP.

  • PEUGEOT PARTNER TEAM

   PEUGEOT PARTNER TEAM

   Uut pika kabiiniga PEUGEOT PARTNER TEAM iseloomustab: Moduleeritavus, mis võimaldab kuni 5 inimese vedamise ja laadimisruumi pikkuse või mahutavuse suurendamise ilma, et sellega kaasneks sõiduki ümberregistreerimise vajadus teise kategooriasse, Pika kabiiniga mudel on juba tehasest varustatud võrestikust vaheseinaga reisijate eraldamiseks veetavast koormast teie endi ja reisijate turvalisuse tagamiseks

  Head pakkumised

  • Kuumad pakkumised

  Jalus