• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Uus 508 SW

  Avastage uus PEUGEOT 508 SW: universaalkerega, meeldejääva väljanägemisega mudel, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universaali ruumikus ning kupee sportlikkus koos premium klassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

  • PIIRE NIHUTAV UNIVERSAALKEREGA MUDEL

   PIIRE NIHUTAV UNIVERSAALKEREGA MUDEL

   Vabastage oma meeled. Oma voolujoonelise kuid sportliku stiiliga, jõulise kontuuri, väljendusrikka iluvõre ning 19-tollistei velgedega on uus PEUGEOT 508 SW kaasaegse, ühtviisi nii malbe kui ka sportliku elegantsi musternäidis. Tagaosas toovad sportlikkuse esile kroomitud, kahe toruga summutiotsadi ning läikivmusta dekoratiivribaga on ühildatud uus, ainukordse 3D efektiga täis LED tulederibai.

  • KÕRGENDATUD REAALSUSTAJU TEIE VAATEVÄLJAS

   KÕRGENDATUD REAALSUSTAJU TEIE VAATEVÄLJAS

   KÕRGENDATUD REAALSUSTAJU TEIE VAATEVÄLJAS. Uue PEUGEOT 508 SW Night Vision tehnoloogia parema nähtavuse tagamiseks pimedaajal Teravdatud nähtavus. Infrapunakaameraga varustatud Night Visioni tehnoloogia hõlbustab jalakäijate või loomade märkamist teel. Koos juhiabidega nagu Full Park Assisti parkimisabi, adaptatiivne püsikiiruse hoidja koos Stop & Goi funktsiooniga ja sõiduraja hoidmise süsteemi, on sõiduk käsitletav sisuliselt isejuhtivana.

  • KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

   KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

   Juhikoht tulevikust. Oma kompaktse rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava head-up näidikuteplokiga ja puutetundliku 10” HD ekraanigai on uue, tippklassi PEUGEOT 508 SW mudeli i-Cockpit® juhikeskond ülimalt ergonoomiline ning pakub enneolematuid sõiduelamusi. Võtke koht sisse ja tundke rõõmu AGRi, kogu selja massaažifunktsiooniga istmetesti ning Hi-Fi FOCALi puhtast ja perfektsest helist.

  Laoautod

  VÄÄRT LISAVARUSTUS

  Tee oma elu mugavamaks lisavarustusega

  kummist salongimatid komplekt, esimesed ja tagumised

  70 €

  Lisa ostukorvi
  kummist salongimatid komplekt, esimesed ja tagumised

  kummist salongimatid komplekt, esimesed ja tagumised

  70 €

  9" video komplekt monitoridega

  430 €

  Lisa ostukorvi
  9

  9" video komplekt monitoridega

  430 €

  Vaata kõiki pakkumisi

  Head pakkumised

  • Kuumad pakkumised

  Jalus