Tehke tutvust uue PEUGEOT 508 mudeliga, julge disainiga tippklassi sedaaniga, mida iseloomustab kompromissitus kontseptsiooni kvaliteedis ja kõrgest klassist tehnoloogilised lahendused sügava sõidukogemuse saamiseks. 
 • TÕSINE SEDAAN

  TÕSINE SEDAAN

  Oma madala ja dünaamilise joonega, agressiivse esiosaga, atleetliku ja julge siluetiga juhatab PEUGEOT 508 uus preemiumklassi sedaan sisse uue, sportlikkuse ja elegantsi ajastu. Selle masina margikohaselt tõupuhast, julget ja uuenduslikku iseloomu rõhutavad veelgi skulptuurne siluett, väljapeetud iluvõre ja uuenenud tuledejoon.

 • PERFEKTSUSE KEHASTUS

  PERFEKTSUSE KEHASTUS

  Rahuldage oma perfektsusjanu. Kontseptsiooni loomise oskusteave on lülitatud kompromissitu esteetilisuse ja kvaliteedi teenistusse: proportsioonide tasakaal, raamita uksed, viimistlus ja dekoratiivelemendid on kõik töötatud välja suurima hoolega, et iga pisemgi detail annaks oma osa elegantsi ja täiuslikkuse kooslusse.

 • PEUGEOT i-COCKPIT®

  PEUGEOT i-COCKPIT®

  Haarake ohjad ümbritsetuna PEUGEOT i-Cockpit® sisemusest. Kompaktse roolirattaga, digitaalse konfigureeritava näidikuteplokiga silmade kõrgusel ja 10” HD* mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga juhikohalt, kus kõik vajalik on täpselt seal kus vaja, on auto juhtimisel ulatuslik ülevaade liikluses toimuvast. Tundke rõõmu esmaklassilise mugavuse tagavatest istmetest kogu selja massaaži funktsiooniga** ning kristallpuhta heliga FOCAL®* Hi-Fi helisüsteemist, mis võimaldab teil võtta viimast igast sõiduki pardal veedetud hetkest.

Tee lähemalt tutvust

Laoautod

Soodsad autod kohe kätte!

Jalus