• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Uus 508 kupee-sedaan

  Tehke tutvust uue PEUGEOT 508 mudeliga, julge disainiga tippklassi sedaaniga, mida iseloomustab kompromissitus kontseptsiooni kvaliteedis ja kõrgest klassist tehnoloogilised lahendused sügava sõidukogemuse saamiseks. 

  • TÕSINE SEDAAN

   TÕSINE SEDAAN

   Oma madala ja dünaamilise joonega, agressiivse esiosaga, atleetliku ja julge siluetiga juhatab PEUGEOT 508 uus preemiumklassi sedaan sisse uue, sportlikkuse ja elegantsi ajastu. Selle masina margikohaselt tõupuhast, julget ja uuenduslikku iseloomu rõhutavad veelgi skulptuurne siluett, väljapeetud iluvõre ja uuenenud tuledejoon.

  • PERFEKTSUSE KEHASTUS

   PERFEKTSUSE KEHASTUS

   Rahuldage oma perfektsusjanu. Kontseptsiooni loomise oskusteave on lülitatud kompromissitu esteetilisuse ja kvaliteedi teenistusse: proportsioonide tasakaal, raamita uksed, viimistlus ja dekoratiivelemendid on kõik töötatud välja suurima hoolega, et iga pisemgi detail annaks oma osa elegantsi ja täiuslikkuse kooslusse.

  • PEUGEOT i-COCKPIT®

   PEUGEOT i-COCKPIT®

   Haarake ohjad ümbritsetuna PEUGEOT i-Cockpit® sisemusest. Kompaktse roolirattaga, digitaalse konfigureeritava näidikuteplokiga silmade kõrgusel ja 10” HD* mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga juhikohalt, kus kõik vajalik on täpselt seal kus vaja, on auto juhtimisel ulatuslik ülevaade liikluses toimuvast. Tundke rõõmu esmaklassilise mugavuse tagavatest istmetest kogu selja massaaži funktsiooniga** ning kristallpuhta heliga FOCAL®* Hi-Fi helisüsteemist, mis võimaldab teil võtta viimast igast sõiduki pardal veedetud hetkest.

  Tee lähemalt tutvust

  Laoautod

  Soodsad autod kohe kätte!

  Jalus