Uuel PEUGEOT Expert Combi mudelil on olemas kõik selleks, et teie reisijatunneksid ennast sõidu ajal ohutult ja mugavalt. Selle mudeli kaasaegsete mootorite jõul on teil alati võimalus lisada mugavusele veel ka dünaamilisuse element.
 • COMBI, LAIAULATUSLIKUKS KASUTUSTEKS

  COMBI, LAIAULATUSLIKUKS KASUTUSTEKS

  Vastupidav ja funktsionaalne uus PEUGEOT Expert Combi on saadaval kolmes erinevas pikkuses: Standard (4,95 m), Long (5,30 m) ja täiesti uus, kõigest 4,60 m pikk Compact mudeliversioon. Põhjalikult läbimõeldud PEUGEOT Expert Combi pakub hulgaliselt istmete konfiguratsioone optimaalse mugavuse saavutamiseks kõikide reisijate jaoks. Omas klassis ainsana on Compact mudeliversiooni reisijateruumis ruumi lausa üheksale inimesele.

 • UUE PÕLVKONNA PLATVORM

  UUE PÕLVKONNA PLATVORM

  PEUGEOT Expert Combi esitleb oma uut platvormi, mis on kohandatud EMP2 moduleeritava platvormiga. Kõrgetasemelise sõidumugavuse, kvaliteedi ja tõhususe kombinatsiooni abil on tagatud kõikide reisijate optimaalne mugavus. PEUGEOT Expert Combi roolis kogete 95 kuni 180-hj ja 400-Nm BlueHDi mootorite ning uue EAT6i automaatkäigukasti jõul sõidu märkimisväärset dünaamilisust.

 • SUUREM MODULEERITAVUS ANNAB ROHKEM VÕIMALUSI

  SUUREM MODULEERITAVUS ANNAB ROHKEM VÕIMALUSI

  Uue PEUGEOT Expert Combi reisijateruumis paistab eriti silma ligipääsu mugavus kolmandale istmereale. Istme kokkuliigendamine toimub vaid ühe liigutsusega ja sellega avaneb avar ligipääs tagumisele istmereale. Täies mahus eemaldatavate tagaistmetega Peugeot Expert Combi on saadaval erinevates konfiguratsioonides, sealhulgas: • Kahene resisijaiste i • Eraldi esiistmed ja sõltumatu iste teises istmereas i • Sõltumatu iste teises istmereasi ja ühes tükis iste kolmandas istmereas i • TEP (plastikuga tekstiil) istmekattedi reisijateruumi tõhusamaks ja hõlpsamaks hooldamiseks

Tee lähemalt tutvust

Värv: Valge Banquise

Värv:

Laoautod

Jalus