7-kohalise linnamaasturi kohta üllatavalt sportliku ja voolujoonelise disainiga uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on läbinud värskenduskuuri, omandades homse päeva disainielemendid juba täna.PEUGEOT i-Cockpit juhikoht ning premiumklassi mugavusvarustus ümbritsevad teid esmaklassilise luksuse ja rohkete võimalustega, sõiduga kaasnev nauding  ületab teie ootusi.

Uuenduskuuri läbinud, 7-kohalise PEUGEOT 5008 linnamaasturi disain pakatab elegantsist ja täiuslikkusest, võimaldades hämmastava tasakaalu võimsuse ja nägususe vahel.

Uue, raamita iluvõrega ning margikohase tuledesignatuuriga on täiuslikult ühtne, skulptuurne ja isikupärane, mida rõhutavad omakorda uus pamper ja külgmised läikivmustad õhuvõtuavad.

Kere disaini hoogsust ja sportlikkust rõhutab veelgi kroomitud liist, mis saab alguse esituledest ning kulgeb kuni tagaspoilerini välja, kusjuures linnamaasturile omast lennukat graatsiat atleetlike, väljapeetud kumeruste juures toonitavad uued 19’’ teemantlõikega „San Francisco” valuveljedi.

 • ESITULED

  ESITULED

  Helendavatest „kihvadest“ päevasõidutuledega raamitud, kurvitule funktsiooniga ja kroomläikega täis LED esituled annavad sõidukile logole omase kaslasliku ilme.

 • TAGATULED

  TAGATULED

  Sõiduki tagaosas lisavad uue PEUGEOT 5008 trendikale siluetile ambitsioonikat kõrgust perfektselt ühilduv läikivmust iluliist, 3D küünisejälgi imiteerivad täis LED tuled läbipaistva, kergelt toonitud klaasi taga ja dünaamilised suunatuled.

 • MAHUTAVUS

  MAHUTAVUS

  Oma segmendis ülimalt kompaktne uus PEUGEOT 5008 linnamaastur paistab silma erakordse ruumikusega. Reisijateruum on hoolikalt läbi mõeldud, võimaldades ühelt poolt esmaklassilise mugavuse salongis ning teiselt poolt (sisuliselt) piiramatu moduleeritavuse alates ühest kuni seitsme istekohani Tänu käed-vabad tagaluugile on tagatud hõlbus juurdepääs suure mahutavusega pagasiruumile elektriliselt avaneva ja sulguva luugiga lihtsa jalaliigutuse toimel.

Content block example

Ühtviisi nii erksa kui ka hea juhitavusega uus PEUGEOT 5008't iseloomustab kõrgest klassist dünaamilisus premiumklassi sedaani helisummutuse juures.
Masin on saadaval Peugeot’ viimase põlvkonna PureTech bensiinimootoriga või BlueHDi diiselmootoriga, mis täidavad Euro 6i nõuded ja on kõik varustatud „Stop&Start” süsteemiga:

 • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kuuekäigulise BVM6 manuaalkäigukastiga
 • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • 1,6-l PureTech 180 mootor kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kuuekäigulise BVM6 manuaalkäigukastiga
 • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • 2,0-l BlueHDi 180 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga

Tõhusate mootoritega, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastigai , optimeeritud kaalu ja üliväikese pöörderaadiusega uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on ühtviisi nii ergas kui ka eeskujuliku juhitavuse ning vaevatu ja täpse manööverdatavusega, muutes kõik sõidud erakordselt nauditavateks.

 • GRIP CONTROL

  GRIP CONTROL

  GRIP CONTROL veojõukontrollsüsteem ‘Advanced Grip Control’ veojõukontrolli tehnoloogia võimaldab teile suuremaid vabadusi. Teil on võimalus uue PEUGEOT 5008 haarduvuset parandada vastavalt nii ilmastiku- kui ka teeoludele. ‘Hill Assist Descent Control’ aitab järskudel nõlvadel hoida sõiduki kiirust.

 • NIGHT VISION

  NIGHT VISION

  NIGHT VISION öövaatlusseade ‘Night Vision’ öövaatlusseadme infrapunakaamera võimaldab jalakäijate või loomade tuvastamise kuni 200 m sõiduki ees, väljaspool tulede ulatust, ka kõige halvema nähtavuse korral. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, digitaalsele näidikuteplokile koos hoiatussignaali edastamisega.

 • OSALINE ISEJUHTIMINE

  OSALINE ISEJUHTIMINE

  Tutvuge osalise isejuhtimise süsteemi võimalustega ‘Drive Assist Plus’ paketis. Koos sõidurajal paiknemise süsteemiga ja adaptiivse kiirusregulaatoriga, mis hõlmab Stop & Go funktsiooni, võimaldab see sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele, piisava pikivahe juures, tagades seejuures sõidujoone vastavalt juhi poolt soovitud paiknemisele sõidurajal.

LAOAUTOD

soodsad autod kohe kätte!

Jalus