• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  308 luukpära

  PEUGEOT 308 üllatab taas oma jõudlusega ning pakub täiesti uue sõiduelamuse. UUS 308, puhas disain. UUS 308 GT, veelgi jõulisemalt esiletulev isikupära. UUS 308 GT LINE, sportlik disain. 

  • Iseloom ja dünaamilisus

   Iseloom ja dünaamilisus

   Uus PEUGEOT 308 paljastab oma tugeva isikupära juba esimesest pilgust. Sõiduki uue, ilmeka esiosa keskmes troonib Peugeot lõvi, masina elegantsust rõhutava veelgi uued 16’’ Zyrcon veljed. Uue ja kompaktse PEUGEOT 308 karakteri toob veelgi ilmekamalt esile uute halogeentuledegai integreeritud ainuomane valgussignatuuri.

  • Peugeot i-Cockpit® - ja autosõit omandab täiesti uue tähenduse

   Peugeot i-Cockpit® - ja autosõit omandab täiesti uue tähenduse

   Salongis haarab teid oma embusse ülimalt nauditav, lõpuni läbimõeldud PEUGEOT i-Cockpit®. Kompaktne rool muudab juhtimisliigutused täpseteks ja Head up näidikutepaneelid koos puutetundlikui ekraaniga justkui loevad teie soove silmist. Veelgi suuremate elamuste nautlejatele on saadaval Hi-Fi Denon helisüsteemi ja Driver Sport Packi varustuspakett.

  • UUS 308 GT Line, sportlik disain

   UUS 308 GT Line, sportlik disain

   Oma stiilipuhtuse ja kõrgkvaliteetsete materjalidega ei jäta PEUGEOT 308 GT Line kahtlust oma sportlikus ja väljapeetud iseloomus. Meeli erutavad punasega pikitud kunstnahast ja Oxford Mistral tekstiilist sisu, täisnahast rool ja alumiiniumist detailid.

  TEE LÄHEMALT TUTVUST

  Värv: Nahkistmed CLUB MISTRAL - tume nahk (punaste õmblustega GT-Line/GT tasemetel), tagumine käetugi + suusaluuk, esiistmete kõrguse reguleerimine, taskud esiistmete seljatugedes, salongimatid, saadaval ainult koos lisaga WA88

  Laoautod

  Väärt lisavarustus

  Tee oma elu mugavamaks lisavarustusega

  Peatoe külge kinnitatav riidepuu

  25 €

  Lisa ostukorvi
  Peatoe külge kinnitatav riidepuu

  Peatoe külge kinnitatav riidepuu

  25 €

  Turvapoldid

  35 €

  Lisa ostukorvi
  Turvapoldid

  Turvapoldid

  35 €

  9" video komplekt monitoridega

  429 €

  Lisa ostukorvi
  9

  9" video komplekt monitoridega

  429 €

  Vaata kõiki pakkumisi

  Head pakkumised

  • Kuumad pakkumised

  Jalus