Uus PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

 • SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

  SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

  Uuest PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides saadaval uus 208 on tõeline pilgupüüdja. Sõiduki veenvat iseloomu rõhutavad Black Diamondi katus ning läikivmustad rattakoopa ja aknaklaasi ääred, samuti teemantlõikega valuveljed.

 • ENESEKINDLUS JA SILMAPAISTVUS

  ENESEKINDLUS JA SILMAPAISTVUS

  Uue PEUGEOT 208 väljendusrikast esiosa kroonib suuremõõtmeline kroomitud iluvõre ning sõiduki modernsusest pakatavat ja lõikavat pilku toonitavad 3 küünisejäljega täis LED esituled koos pidevalt põlevate LED päevasõidutuledega

 • NÄHTAVUSE TAGAVAD LED TULED

  NÄHTAVUSE TAGAVAD LED TULED

  Peugeot’le iseloomulikku tagaosa tõstavad esile nii päevasel kui pimedaajal alaliselt põlevad, kolme küünist jäljendavad täis LED tagatuled koos tuledevahelise läikivmusta ribaga.

 • VÄLJAPEETUD JA VÄLJENDUSRIKAS TAGAOSA

  VÄLJAPEETUD JA VÄLJENDUSRIKAS TAGAOSA

  Uue PEUGEOT 208 dünaamiliselt ja sportlikult tagaosalt võib leida kahte erinevat tüüpi spolerit, üks vähendab kütusekulu ja teine parandab teelpüsivuset. Kroomitud summutiots rõhutab veelgi sportlikku väljanägemist.

 • PANORAAMKATUS

  PANORAAMKATUS

  Pakkuge oma reisijatele avastamisrõõmu, Cielo panoraamkatus tagab kuni tagaistmeteni ulatuva panoraamvaate ning valgusküllasuse.

 • SALONGI MATERJALID

  SALONGI MATERJALID

  Dünaamilised, mugavad ja keha hästi toetavad esiistmed, kõrgkvaliteetsed materjalid, dekoratiivpistega polstrid muudavad uue PEUGEOT 208 reisijateruumi tõeliseks mugavuste oaasiks.

 • DIGITAALNE 3D NÄIDIKUPLOKK

  DIGITAALNE 3D NÄIDIKUPLOKK

  Digiarmatuur koos futuristliku 3D holograafilise ekraaniga asetseb teie silmade kõrgusell. Sõidukit ja sõitmist kajastav teave kuvatakse selgelt loetavana kahele lugemistasapinnale sõltuvalt nende tähtsuse või operatiivsuse astmest (ohutus, juhiabid, navigeerimine). Teil on võimalus alaliselt seadistada enda poolt soovitud andmete kuvamine, näiteks 3D navisüsteem, et saada ülevaade liiklusest.

 • KASUTAJASÕBRALIK JA INTUITIIVNE EKRAAN

  KASUTAJASÕBRALIK JA INTUITIIVNE EKRAAN

  Suuremõõtmeline, 10’’ puutetundlik HD ekraan on hääljuhtimise toega ning võimaldab ühtviisi juhtimist nuppudest roolil või siis seitsmest seadmel paiknevast klahvist. e-208 ekraanilt leiate jõuülekande reaalajas toimimist kajastava ruumilise kujutise. Lisaks on teie käsutuses veel ka Mirror Screen funktsioon, mis võimaldab uue PEUGEOT 208 pardal oleva Apple CarPlayTM, Android Auto või MirrorLink® kasutamise.

 • UUED PRAKTILISED FUNKTSIOONID

  UUED PRAKTILISED FUNKTSIOONID

  Esiosast leiate uue ja nutika panipaiga koos induktsioonlaadijaga nutitelefoni laadimiseks Lisaks leiate reisijateruumist hulga USB pesasid reisijatel kaasasolevate seadmete ühendamiseks.

 • Sisepõlemismootorite valik

  Sisepõlemismootorite valik

  Viimase põlvkonna Euro6 suure jõudlusega, tõhusad bensiini- ja diiselmootorid meeldejääva sõiduelamuse kogemiseks:
  - PureTech
  - BlueHDi
  Need mootorid on lisaks tänu optimeeritud kütusekulule saavutatud säästlikkusele veel kõik varustatud ka Stop & Start süsteemiga.

 • 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast

  8-käiguline EAT8 automaatkäigukast

  Avasta uue, 8-käigulise, käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise impulssjuhtimisega EAT8 käigukasti jõudlus ja erksus. Kiired ja sujuvad käiguvahetused toimuvad tänu Quickshift tehnoloogiale mängleva kergusega.

 • Elektrimootor

  Elektrimootor

  Kogege meeldivaid ja tugevaid elamusi, täielikus vaikuse- ja mugavuse mullis. Seda võimaldavad:
  - Elektrimootori võimsus 100 kW (136 hj)
  - Erksus tänu suurele pöördemomendile 260 Nm
  - Läbisõiduulatus kuni 340 km WLTP järgi / kuni 450 km NEDC järgi

Jalus