• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Hooldamine

  Ületamatu kompetentsus, esmaklassiline teenindus!

  Meie  tunneme Peugeot' paremini, kui keegi teine. Loomulik on oletada, et nurga taga asuv töökoda on odavam ja teeb sama head tööd, ei ole see siiski päriselt nii. Peugeot' teenindus tagab Sulle: 

  • Kompetentsuse - Spetsiaalselt Peugeot' sõidukite jaoks koolitatud väga võimekad tehnilised töötajad kasutavad kõrgtehnoloogilisi diagnostikaseadmeid. Mitte keegi ei ole asjaga paremini kursis, kui meie mehaanikud, kes läbivad pidevalt koolitusi ja kelle oskusi regulaarselt testitakse.
  • Peugeot' originaalvaruosad - Peugeot' teenindusvõrgus kasutatakse eranditult vaid kvaliteetseid varuosi.
  • Konkurentsivõimelised hinnad - Me võrdleme oma hindu pidevalt kohalike töökodade omadega. Meie läbipaistvad hinnad hoiavad teid ebameeldivate üllatuste eest ning ühtegi tööd ei võeta ette ilma teie eelneva nõusolekuta.

  Tänu oma oskustele ja kogemusele tagame teile taskukohase ja tootja poolt heakskiidetud teeninduse!

  Me soovime, et Sinu Peugeot oleks tippvormis, alates mootorist ja lõpetades summutiga ning et Sinu sõit oleks alati muretu.

  Jalus