Uus PEUGEOT 508 on varustatud suurel hulgal margikohaste, viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogiliste i juhiabidega i teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.

MÄRKA KA SEDA, MIS SENI JÄI PILGU EEST VARJATUKS

Suurema ohutuse ja turalisuse saavutamiseks sõitmisel on Peugeot 508 varustatud "Night Vision" süsteemi ja infrapunakaameraga, mis õimaldab nii jalakäijate kui loomade tuvastamise sõiduki ees pimedal ajal ja piiratud nähtavuse korral. Sellega kaasneb kujutise kuvamine sinu nägemisväljal, diginäidikute blokis, koos hoaitussignaaliga.            

HOIA PIKIVAHET

Safety pakett võimaldab sul palju mureitumalt sõita. See hõlmab automaatset "Active Safety Brake" paanikapidurdussüsteemi koos "Distant Alert" kokkupõrkeohu hoiatusega -  hoiatus soovimatust reavahetusest või teepervele kaldumisest ning kiirusepiirangute ja hoaitusmärkide tuvastussüsteemi. "Pack Safety Plus" varustus võimaldab suurema ohutuse ja täiendava turvalisuse "surnnud nurga" aktiivseire, juhi tähelepanu seiresüsteemi, tulede automaatse ümberlülitamise süsteemi ja liiklusmärkide täiendatud tuvastamise süsteemi toimel eesmärgiga ennetada üllastusmomentide esinemist liikluses.

SAMMUKE ISEJUHITAVUSE SUUNAS

"Pack Drive Assist Plus" varustusega on Peugeot 508 osaliselt isejuhitav. Tänu pamperite keskel ja tuuleklaasi ülaosas paiknevatele radaritele võimaldab adaptiivne kiirusehoidik koos Stop & Go süsteemiga sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks. See süsteem toimib koostöös sõidurea hoidmise süsteemiga, mis hoiab sõidukit juhi poolt valitud reas. 

FULL PARK ASSIST - TÄISAUTOMAATNE PARKIMISSÜSTEEM

Full Park Assist tehnoloogia seisneb täisautomaatses parkimismanöövrite sooritamise abisüsteemis parkimiseks ükskõik kus. Juht käivitab käiguhoobadest süsteemi ning seejärel võtab süsteem juhtimise üle, otsib piisava ruumiga parkimiskoha, kiirendab ja pidurdab ilma et juht sekkuks. Süsteem abistab ka parkimiskohalt väljasõidul.

Jalus