Me peaksime maailma uurima, kuid ka austama, kasutades keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid.

Uus EMP2 platvorm ühendab endas kõrgsuutlikke PureTech ja BlueHDi mootoreid, samuti EAT6 automaatkäigukasti, mis teevad uue PEUGEOT 3008 üheks kõige parema sooritusvõimega  linnamaasturiks omas klassis.

UUENDUSLIK OMADUS

Kas käed on kinni? Tänu nutikale käed-vabad tagaluugile  saab auto pakiruumi ise avada ja sulgeda, mis muudab pagasi sissepaneku probleemivabaks.Selle aktiveerimiseks pange jalg kaitseraua alla... ning tehke oma elu lihtsamaks.     

MICHELIN REHVID

Michelin on uue 3008 jaoks välja töötanud Primacyi 3 rehvid, milles on ühendatud suure 19-tollise velje esteetika ja väga suur energiatõhusus, mis vähendavad sõiduki kütusekulu ja heitmetaset.               

VALGUSTUS

PEUGEOT 3008 omab elegantseid musta ja kroomitud viimistlusega esitulesid, mis rõhutavad veelgi uue linnamaasturi kaasaegset, kassilikku ilmet. Need esituled koosnevad LED päevatuledest ja katikust tuleplokis, mis tagab täis-LED nähtavuse.

3D-efektiga küünisekujulised LED-tuled sõiduki taga avaldavad mõju hetkega. Need tuled on näha nii päeval kui öösel ning annavad uuele PEUGEOT 3008-le teel võimsa identiteedi ja esindusliku mulje.

Jalus