Peugeot 208 võlub kohe esmapilgul oma uue, konkreetsema, sportlikuma ja puhtama stiiliga. Väljaspool asuvate udutuledega uus ilme muudab sõiduki visuaalselt laiemaks, dünaamilisemaks ja stabiilsemaks, ahvatledes juhti otsekohe rooli istuma.

Suurendamaks atraktiivsust ja enesekindlust, andsid PEUGEOT disainerid mudelile väljendusrikkama ja jõulisema välimuse.. 

Põnev ja elujõust pakatav disain

Isikupärane ja elegantse stiiliga luukpära — PEUGEOT 208 on šikk, sportlike kontuuride, kaasaegselt dünaamiliste proportsioonidega (esi- ja tagaosas vähendatud üleulatus, kompaktne kõrgus) ja detailideni viimistletud (hoolikalt vormitud küljed, kroomliistud akende ümber).               .

Sportlik ja stiilne

Esipaneeli kontuurid on muudetud teravamaks, jättes jõulisema mulje. Laiem esivõre kui ka seda ümbritsev liist on täielikult esipaneeli integreeritud. Uuenenud stiili rõhutavad kahevärvilised esituled, mille mustad ja kroomitud liistud annavad 208-le terava ja jõulise "kassipilgu", ning alati äratuntav tehnoloogiliselt täiuslik LED-signatuuri.     

Hõõguvalt isikupärane

Tagatuledel ning nende 3D LED-valgustitel on rabav ja kütkestav efekt. Nende äärmiselt ühtlane viimistlus, soe punane värvus ning 3D-efekt muudavad need tõeliselt kaasaegse tehnoloogia meistriteoseks. Tuled koos PEUGEOT'le iseloomuliku kolme "küünisega" kaunistavad kogu PEUGEOT 208 tootevalikut

Värske ja kaasaegne kerevärv

Värvivalik ja viimistlus — tavaline, metallik, pärlmutter ja tekstuurvärv — on samuti uuendatud. Mitmekülgne, 12 toonist koosnev värvivalik on välja töötatud eesmärgiga vastata järjest suuremale nõudlusele isikupära ja eksklusiivsete lahenduste järele. Orange POWER metallikvärv mõjub hoogsalt, nooruslikult ja värskelt.

Jalus