Peugeot 208 pakub kvaliteetset ja minimalistlikku sisu, kus iga detail on oluline ning iga funktsioon on juhile käeulatuses, tagades kasutamisel lihtsust ja mugavust. Tänu oma kompaktsele roolile, head-up näidikuteplokile ja suurele puuteekraanile tagab Peugeot i-Cockpit juhile turvatunde ja intuitiivse juhtimise..

Peugeot 208-l on viimistletud ja kõrgekvaliteetne salong. Siin loeb iga detail — parim ergonoomika juhtimise lihtsustamiseks, et tagada veelgi instinktiivsem ja ohutum sõit. 

Peugeot I-Cockpit

Loomulikuna tunduv ning äärmiselt ergonoomiline PEUGEOT i-Cockpit annab juurde sõidurõõmu, lihtsustab juhtimist ja muudab selle täpsemaks. Väiksem rool tagab kindla haarde, suur 7-tolline puutetundlik ekraan ja kõrgemale tõstetud näidikuteplokk tagavad vahetu ja intensiivse sõidukogemuse.        

Pisidetailideni viimistletud

Autosalongi kaasaegne ja viimistletud disain sobib täiuslikult auto välisilmega. Armatuurlaua väljendusrikkad jooned, kassisilma-kujulised ventilatsiooniavad armatuurlaua mõlemal pool ning kõik muud detailideni lihvitud elemendid näitavad, kui palju tähelepanu oleme pööranud ka kõige väiksematele detailidele.         .

Puuteekraan

Suurt 7-tollist puutetundlikku ekraani on lihtne kasutada ning see tagab juurdepääsu paljudele erinevatele funktsioonidele. Ekraanisüsteem pakub ühenduvust nii Bluetoothi kui ka USB-kaabli abil ning võimaldab voogedastada ning esitada nii audio- kui ka videosalvestisi.

Jalus