• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates: 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
   Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
   Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
   Lepinguperiood: 6-48 kuud
   Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Ärikliendile

  Pea iga ettevõtte vajab igapäevaseks tööks transpordilahendusi. Sellepärast pakume Peugeot äriklientidele kõrgetasemelist terviklahendust nii sõidukite hankimisel kui ka hooldamisele, tehes selle nii mugavaks kui ka kuluefektiivseks.

  Oleme Teile ja Teie ettevõttele usaldusväärne ning pikaajaline kootööpartner, kellele võite alati kindel olla, olenemata sellest, kui suur on Teie ettevõtte autopark.

  Peugeot’ lai mudelivalik, kus leidub nii sõiduautosid kui ka tarbesõidukeid, sobib ideaalselt ka kõige nõudlikumale ettevõttele.

  Viljaka koostöö nimel oleme valmis leidma pidevalt uusi ja paremaid lahendusi, mida saate oma äritegevuses kasutada.

  ÄRIKLIENDI EELISED

  TIHE TEENINDUSVÕRK JA PIKK HOOLDUSINTERVALL
  Ükski auto ei sõida igavesti, kui tema eest ei hoolitseta. Sellepärast ongi kõikidel markidel ette nähud korralised hooldused.  Peugeot eeliseks on tihedaim teenindusvõrk Eestis ning pikk hooldusintervall. Sõltuvalt Peugeot’ mudelist ja mootoritüübist peab Peugeot’ sõidukitega käima korralises hoolduses kas 20000....30000 km või 1 aasta järel, sõltuvalt sellest, kumb enne täitub.

  VARUOSAD KIIRELT KÄTTE
  Aeg on raha ja eriti kehtib see siis, kui tegemist on sõidukiga, mida raha teenimiseks kasutatakse. Sellepärast on väga oluline, et sõidukite hooldus- ja remonttööde teostamisele kuluks võimalikult vähe aega. Võib aga juhtuda, et planeeritust kulub kordades rohkem aega, sest lihtsalt vajalikku varuosa ei ole. Sellepärast tagab Peugeot’ ametlik maaletooja koos volitatud edasimüüjatega, et kõik enamlevinud varuosad oleksid kohe olemas. Kui peaks aga juhtuma, et Eestis või Lätis kohapeal vajalikku varuosa parasjagu saadaval ei ole, tellime vajalikud tarvikud meie Rootsis asuvast kesklaost, kus nad jõuavad õigesse esindusse Eestisse vaid 2 päevaga. Loomulikult pakume Teile selleks ajaks väga headel tingimustel asendusautot.

  MUDELIVALIK

  Uut ametiautot valides võite kindlad olla, et leiate pidevalt uuenevast Peugeot mudelivalikust oma ootustele ning vajadustele vastava.

  Peugeot mudeliuuendused on teinud autod veelgi kvaliteetsemaks, disainilt uudsemaks ning ülimalt ökonoomseteks, tegemata samas kompromisse sõidunaudingult. Ülim ökonoomsus seisneb nii madalas kütuse- kui ka hoolduskulus. Võime kindlalt lubada, et Peugeot on ökonoomsusliider.

  Näiteks ülimalt innovaatilise Peugeot 308 keskmine kütusekulu on vaid al. 3,4 l/100km ning CO2 väljalase al. 87g/km kohta. Suurema Peugeot 508 keskmine kütusekulu on al. 4,0 l/100 km ning CO2 väljalase 104 g/km kohta.

  Peugeot mudelivalik on endiselt rikkalik, erinevaid maitseid ja vajadusi arvestav ning seda nii sõiduautode kui ka tarbesõidukite osas. Oma vajadustele vastava mudeli leiate meie valikust kindlasti!

  ERIOTSTARBELISED SÕIDUKID

  Kui vaid Peugeot tarbesõidukist jääb Teile väheks ja Te vajate näiteks lisasoojendust, külmutusseadmeid, ümberehitust või midagi muud, mis on teeb Teie töö lihtsamaks, siis selles aitavad Teid meie usaldusväärsed koostööpartnerid. 

  Võta meiega ühendust!

  • AUTOSPIRIT SÕPRUSE

   Sõpruse pst. 151, Tallinn

   info.sopruse@autospirit.ee

   Tel. 620 0950

  • ASCAR TARTU

   Ringtee 32, Tartu

   info@ascartartu.ee

   Tel. 730 0666

  Jalus