Pea iga ettevõtte vajab igapäevaseks tööks transpordilahendusi. Sellepärast pakume Peugeot äriklientidele kõrgetasemelist terviklahendust nii sõidukite hankimisel kui ka hooldamisele, tehes selle nii mugavaks kui ka kuluefektiivseks.

Oleme Teile ja Teie ettevõttele usaldusväärne ning pikaajaline kootööpartner, kellele võite alati kindel olla, olenemata sellest, kui suur on Teie ettevõtte autopark.

Peugeot’ lai mudelivalik, kus leidub nii sõiduautosid kui ka tarbesõidukeid, sobib ideaalselt ka kõige nõudlikumale ettevõttele.

Viljaka koostöö nimel oleme valmis leidma pidevalt uusi ja paremaid lahendusi, mida saate oma äritegevuses kasutada.

ÄRIKLIENDI EELISED

TIHE TEENINDUSVÕRK JA PIKK HOOLDUSINTERVALL
Ükski auto ei sõida igavesti, kui tema eest ei hoolitseta. Sellepärast ongi kõikidel markidel ette nähud korralised hooldused.  Peugeot eeliseks on tihedaim teenindusvõrk Eestis ning pikk hooldusintervall. Sõltuvalt Peugeot’ mudelist ja mootoritüübist peab Peugeot’ sõidukitega käima korralises hoolduses kas 20000....30000 km või 1 aasta järel, sõltuvalt sellest, kumb enne täitub.

VARUOSAD KIIRELT KÄTTE
Aeg on raha ja eriti kehtib see siis, kui tegemist on sõidukiga, mida raha teenimiseks kasutatakse. Sellepärast on väga oluline, et sõidukite hooldus- ja remonttööde teostamisele kuluks võimalikult vähe aega. Võib aga juhtuda, et planeeritust kulub kordades rohkem aega, sest lihtsalt vajalikku varuosa ei ole. Sellepärast tagab Peugeot’ ametlik maaletooja koos volitatud edasimüüjatega, et kõik enamlevinud varuosad oleksid kohe olemas. Kui peaks aga juhtuma, et Eestis või Lätis kohapeal vajalikku varuosa parasjagu saadaval ei ole, tellime vajalikud tarvikud meie Rootsis asuvast kesklaost, kus nad jõuavad õigesse esindusse Eestisse vaid 2 päevaga. Loomulikult pakume Teile selleks ajaks väga headel tingimustel asendusautot.

MUDELIVALIK

Uut ametiautot valides võite kindlad olla, et leiate pidevalt uuenevast Peugeot mudelivalikust oma ootustele ning vajadustele vastava.

Peugeot mudeliuuendused on teinud autod veelgi kvaliteetsemaks, disainilt uudsemaks ning ülimalt ökonoomseteks, tegemata samas kompromisse sõidunaudingult. Ülim ökonoomsus seisneb nii madalas kütuse- kui ka hoolduskulus. Võime kindlalt lubada, et Peugeot on ökonoomsusliider.

Näiteks ülimalt innovaatilise Peugeot 308 keskmine kütusekulu on vaid al. 3,4 l/100km ning CO2 väljalase al. 87g/km kohta. Suurema Peugeot 508 keskmine kütusekulu on al. 4,0 l/100 km ning CO2 väljalase 104 g/km kohta.

Peugeot mudelivalik on endiselt rikkalik, erinevaid maitseid ja vajadusi arvestav ning seda nii sõiduautode kui ka tarbesõidukite osas. Oma vajadustele vastava mudeli leiate meie valikust kindlasti!

ERIOTSTARBELISED SÕIDUKID

Kui vaid Peugeot tarbesõidukist jääb Teile väheks ja Te vajate näiteks lisasoojendust, külmutusseadmeid, ümberehitust või midagi muud, mis on teeb Teie töö lihtsamaks, siis selles aitavad Teid meie usaldusväärsed koostööpartnerid. 

Võta meiega ühendust!

 • AUTOSPIRIT SÕPRUSE

  Sõpruse pst. 151, Tallinn

  info.sopruse@autospirit.ee

  Tel. 620 0950

 • ASCAR TARTU

  Ringtee 32, Tartu

  info@ascartartu.ee

  Tel. 730 0666

Jalus